Numerologia Chińska

Sprawdź co liczby mówią o Tobie

poznaj przyszlosc

Regulamin użytkowania strony Numerologia Chińska

Użytkownik, czyli osoba rozpoczynająca korzystanie z usług Dostawcy, czyli serwisu NumerologiaChinska.pl, wyraża automatycznie zgodę na zastosowanie postanowień niniejszego Regulaminu.

Użytkownikiem może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, uprawniona do używania telefonu w sieci polskiego operatora telefonii komórkowej.

W każdym przypadku interpretacje i analizy numerologiczne, zaklęcia, przepowiadanie przyszłości i inne usługi mają jedynie cel informacyjny i rozrywkowy. Ludzka osobowość jest niezwykle skomplikowana i nie jest możliwe przedstawienie wszystkich jej aspektów w pełni. Dostawca nie bierze odpowiedzialności za wybory, jakich Użytkownik dokonuje na podstawie dostarczanych informacji i usług. Usługi i informacje nie mogą być również używane zamiast konsultacji lekarskiej.

Mimo, że analiza numerologiczna jest pomocna i inspirująca, Dostawca nie może udzielić gwarancji, co do pełnej dokładności podanych informacji. Dlatego też Dostawca dostarcza usług na zasadzie informacji i nie może oferować zwrotów pieniędzy.

Całkowita odpowiedzialność Dostawcy wobec użytkownika (dochodzona na podstawie jakiegokolwiek tytułu prawnego) ograniczona jest do wysokości opłaty faktycznie uiszczonej przez użytkownika w związku ze skorzystaniem z usług oferowanych przez Dostawcę.

Kopiowanie, wykorzystywanie oraz publikowanie wszystkich treści zawartych na stronie Numerologia bez wyraźnej zgody autora (email: info(AT)numerologiachinska.pl) jest zabronione.


Copyright © 2011 Numerologia Chińska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by KOS Web Design.

Zasady użytkowania