Numerologia Chińska

Sprawdź co liczby mówią o Tobie

poznaj przyszlosc

Droga Życia

Czy wiesz, że dzień Twojego urodzenia decyduje, jaką ścieżką życia będziesz kroczyć?

Z wszystkich liczb używanych w numerologii liczba Drogi Życia jest uważana za najważniejszą. Wywiedziona z daty urodzenia, jest niezmienna, dlatego czasem zwana jest Liczbą Przeznaczenia. Droga Życia wyznacza ogólny kierunek naszego życia i określa jakie predyspozycje, siły i słabości tkwią wewnątrz nas. Przedstawia czego musimy się jeszcze na naszej drodze nauczyć, aby dobrze wypełnić swoje życie.

Oczywiście daty urodzenia wielu z nas mogą dać takie same Drogi Życia. Jednak ich zrozumienie, a tym samym wypełnienie, może być zupełnie różne. Jeśli moja droga życia jest taka jak droga sąsiada, ale w życiu różne zdarzenia nas inaczej ukształtowały i inaczej wykorzystaliśmy swoje potencjały. To co z nimi zrobimy, czy pójdziemy naszą Drogą Życia, to już nasza sprawa. Ważne jednak jest, by być świadomym jaki potencjał drzemie w nas, tak aby w pełni przeżyć nasze życie.

Drogi Życia nie należy traktować jak wyroczni, ale jak zestaw wskazówek i opis ukrytych talentów jakie posiadamy. Być może dowiemy się o sobie czegoś, czego doskonale jesteśmy świadomi, a może zaskoczy nas i pozwoli nam odkryć coś czego jeszcze nie znamy.

Jaka jest Twoja Droga Życia?

Jak to działa? Żeby poznać swoją Drogę Życia należy zsumować cyfry daty urodzenia. Cyfry uzyskanej liczby sumujemy aż do otrzymania jednej cyfry, np.

24.09.1964
2+4+0+9+1+9+6+4 = 35
3+5 = 8
Droga Życia: 8

Wyjątek: gdy uzyskamy liczbę 11 lub 22 nie sumujemy ich dalej, ale naszą Drogą Życia jest odpowiednio 11 i 22. Są to tzw. liczby mistrzowskie.

Sprawdź swoją Drogę Życia

Podaj poniżej swoją datę urodzenia aby przekonać się jaka jest Twoja Droga Życia zobaczyć jej opis:

Copyright © 2011 Numerologia Chińska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by KOS Web Design.

Zasady użytkowania