Numerologia Chińska

Sprawdź co liczby mówią o Tobie

poznaj przyszlosc

Numerologia a astrologia

Księżyc

Astrolodzy wierzą, że wszystkie liczby od 0 do 9 są pod wpływem ciał niebieskich naszego Układu Słonecznego. Najbardziej akceptowanym systemem wśród współczesnych astrologów jest przedstawiony poniżej. Wśród mniej uznawanych jest m. in. system kabalistyczny.

0 Nad zerem panuje Pluton, który nadaje jemu wiele zmieniających się i regenerujących właściwości. Ma wiele głębi i intensywności, co czyni je również tajemniczą liczbą.

1 Jedynka to liczba, nad którą panuje Słońce i astrologiczny aspekt koniunkcji, zatem ta liczba jest bardzo egocentryczna, często jest samotnikiem. Nie wie co to chłód.

2 Dwójką włada Księżyc i astrologiczny aspekt opozycji, co znaczy, że ta liczba jest bardzo skora do współpracy, pełna emocji i uczuć kierowanych ku innym. Liczbę tą kojarzy się ogólnie ze związkami międzyludzkim.

3 Trójka jest pod panowaniem Jowisza. Jest ona wyedukowana, mądra i wesoła. Z reguły występuje niezaburzony przepływ energii, co oznacza, że dobre i złe łatwo przychodzi i odchodzi od tej liczby. Przez wielu uważana za szczęśliwą.

4 Czwórką włada Uran. Jest ekscentryczna i niezwykła z natury. Innowacyjna i oryginalna. Gotowa do przyjmowania wyzwań, otwarta.

5 Nad piątka panuje Merkury. Jest bardzo komunikatywna i bystra. Muszą się często wiele nauczyć w życiu, co jest rezultatem karmicznego długu.

6 Szóstka to liczba władana przez Venus. Jest przyjemna, harmonijna i związana z muzyką i sztuką. Charakteryzują ją takt i dyplomacja. Ma swobodny przepływ energii, który stwarza wiele okazji do osiągnięcia sukcesu.

7 Liczba siedem jest władana przez Neptun. Jest to bardzo uduchowiona liczba, która nie poddaje się wielu ograniczeniom fizycznego świata. Jest związana z idealizmem. Ma wiele surrealistycznych właściwości.

8 Nad ósemką panuje Saturn. Jest solidna i bardzo stabilna. Osoby, w których życiu ta liczba często się pojawia muszą się uczyć przez doświadczenie i mają w życiu kilka bardzo trudnych lekcji do nauczenia, dzięki czemu jednak szybko stają się silne.

9 Dziewiątka jest pod panowaniem Marsa. Jest pełna energii i ma skłonność do dominacji.

Każdy znak horoskopu również jest związany z jakąś liczbą, poczynając od Barana, które zawsze były pierwszym znakiem Zodiaku, a kończąc na Rybach, będących dwunastym znakiem Naturalnego Zodiaku. Pełne przyporządkowanie wygląda następująco:

1 -- Baran
2 -- Byk
3 -- Bliźnięta
4 -- Rak
5 -- Lew
6 -- Panna
7 -- Waga
8 -- Skorpion
9 -- Strzelec
10 -- Koziorożec
11 -- Wodnik
12 -- Ryby


Copyright © 2011 Numerologia Chińska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by KOS Web Design.

Zasady użytkowania